0,00 zł
Strona głównaRakle (ściągaczki)GR36 rakla 91cm z kijem 152cm, regulowana od 0 do 51mm, aluminiowa, malowana proszkowo
Strona głównaRakle (ściągaczki)GR36 rakla 91cm z kijem 152cm, regulowana od 0 do 51mm, aluminiowa, malowana proszkowo

GR36 rakla 91cm z kijem 152cm, regulowana od 0 do 51mm, aluminiowa, malowana proszkowo

Netto: 291,87 zł
Brutto: 359,00 zł
Kod: 16048
Waga:1.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Regulowana profesjonalna rakla do wylewek, mas samopoziomujących, jastrychów, polimero-cementów, itp. Wykonana z utwardzonego aluminium malowanego proszkowo. Rakla z dołączonym kijem o długości 152cm, tworzy kompletne narzędzie do ściągania, wyrównywania, wygładzania, poziomowania i naprawy wszelkich nierówności na powierzchniach posadzkarskich, tworząc równomierne rozłożenie materiału o umiarkowanej szorstkości faktury (oczywiście w zależności od użytego medium, np. dla płynnych wylewek będzie to faktura bardzo gładka). Regulacja wysokości położenia ostrza od 0 do 51mm, gwarantuje kontrolę grubości nakładanej warstwy. Dystanse regulacyjne rozłożone są na 2-ch końcach ostrza, dzięki czemu uzyskasz idealny poziom jak również możesz ustawić dowolny kąt do wygładzenia lub formowania powierzchni.
Narzędzia Marshalltown® odznaczają się wyjątkową jakością, żywotnością oraz ergonomią pracy.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® Corp. USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.