0,00 zł
Strona głównaZestawy staloweFRB36F9 910x127mm zestaw Fresno, jasna stal, bez trzonków
Strona głównaZestawy staloweFRB36F9 910x127mm zestaw Fresno, jasna stal, bez trzonków

FRB36F9 910x127mm zestaw Fresno, jasna stal, bez trzonków

Netto: 560,98 zł
Brutto: 690,00 zł
Kod: 16216
Waga:2.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown stalowa paca prostokątna Fresno 910x127mm plus głowica obrotowa (wspornik) BF9. Głowica umożliwia pracę za pomocą teleskopów na dużej odległości. Głowica obrotowa działa na zasadzie skrętu prawo/lewo - podnosi przednie bądź tylne ostrze zapobiegając wyoblaniu ziarna a jednocześnie beton jest idealnie wygładzony przeciwległym ostrzem pacy.

Paca wykonana ze sprężystej hartowanej jasnej stali narzędziowej o grubości 1.48mm, ostrze o lekkiej elastyczności, nadaje się idealnie do wygładzania wylewek, pressbetonu, (beton architektoniczny), przydomowych podjazdów, wylewek chodnikowych, tarasowych, jastrychów, garaży, itp. ogólnie betony klasy do C25/30 (dawniej B30). 
Paca o profilu prostokątnym. Umożliwia bezpośrednie wygładzenie powierzchni do narożnika, jest to szczególnie wygodne, gdy nie ma do niego dostępu. Unikamy konieczność budowy podejścia, aby wygładzić ręcznie.


Zestaw nie zawiera w komplecie trzonków (teleskopów), należy dokupić je oddzielnie.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.