0,00 zł
Strona głównaŁaty ręczne do betonuEZYSCREED5 - 1500x50x40mm łata poziomująca
Strona głównaŁaty ręczne do betonuEZYSCREED5 - 1500x50x40mm łata poziomująca

EZYSCREED5 - 1500x50x40mm łata poziomująca

Netto: 580,00 zł
Brutto: 713,40 zł
Kod: 28396
Waga:1.90 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Łata do wygładzania EZYSCREED jest wykonana z lekkiego profilowanego utwardzonego aluminium. Konstrukcja łaty zapewnia nieporównywalną sztywność, stabilność oraz wytrzymałość, co z kolei wpływa na długowieczność narzędzia. Narzędzia o tej klasie wytrzymałości są oferowane wyłącznie przez amerykańską firmę Marshalltown®. Łata stanowi idealne rozwiązanie do wygładzania i poziomowania jastrychu, wylewek chodnikowych, przydomowych podjazdów, garaży itp. Wbudowana w uchwyt poziomica idealnie sprawdza się podczas pracy umożliwiając stałą kontrolę poziomu. Konstrukcja pozwala na podwójne zwiększenie żywotności, poprzez wykorzystanie podwójnych krawędzi roboczych (po zużyciu jednej strony, wystarczy przełożyć uchwyt o 180o i możemy pracować drugą krawędzią).

W łacie zastosowano również  podwójne profile, profil zaokrąglony – idealnie wygładza beton oraz profil ostry – wykorzystywany do cięcia/oddzielania betonu.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

EZYSCREED ulotka informacyjnaPobierz plik
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.