0,00 zł
Strona głównaPace MXS seriesCL64D CAM-LOCK 356x102mm - stal karbonowa, paca finiszowa (14x4")
Strona głównaPace MXS seriesCL64D CAM-LOCK 356x102mm - stal karbonowa, paca finiszowa (14x4")

CL64D CAM-LOCK 356x102mm - stal karbonowa, paca finiszowa (14x4")

Netto: 194,31 zł
Brutto: 239,00 zł
Kod: 10901
Waga:0.36 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca Marshalltown CL64D 356x102mm 14”x4” jest wykonana z karbonowej stali (High Carbon Steel - stal wysokowęglowa). Najbardziej odpowiednie zastosowanie znajdzie przy obróbce angielskiego tynku cienkowarstwowego Multi Finish, do wygładzania tynków grubowarstwowych np. MP75L, Goldband, Rotband itp., (oczywiście innych różnych firm, również),  do nakładania klejów np. przy elewacjach oraz przy wygładzaniu powierzchni betonowych itp. Natomiast nie jest polecana do białych mas szpachlowych (gładzie, gipsy), ponieważ wysoka zawartość węgla wymusza przy pracy na tego typu materiale zachowanie bardzo szybkiego czyszczenia tej pacy (nie tylko umycie, ale też od razu wytarcie do sucha), w przeciwnym wypadku bardzo szybko pojawi się korozja (jest to naturalna właściwość stali węglowej i nie jest to błąd producenta, tylko należy dobrać narzędzie do obrabianego materiału, a co za tym idzie takie „zjawisko” nie podlega reklamacji). Przy pracy na materiałach podanych jako zalecane, ślady korozji nie mają żadnego znaczenia, natomiast ważniejsze są, wręcz idealne właściwości stali przy obróbce tychże materiałów np. odpowiednio dobrana sprężystość i elastyczność – ostrze wzorcowo układa się z materiałem na powierzchni zapewniając najwyższy komfort pracy i jakość wykonania, wysoka wytrzymałość i bardzo długa żywotność narzędzia, odpowiednie wyważenie, itd. Wykonawcy pracujący na angielskim Multi Finish-u, szczególnie preferują ten model pacy do finiszowego wygładzania metodą tradycyjnego skimingu (Sim Coat Plaster), natomiast wykonujący tradycyjne tynki gipsowe, cementowe, wapienno-cementowe, gliniane itp. również uznają jej niesamowite właściwości, tym bardziej, gdy ekipie wykonawczej zależy na wykonaniu tynku na „gotowo” – od razu pod malowanie, bez nakładania gładzi (na tzw. „lustro” - lepsza zapłata, szybsze wykonie, oszczędności dla inwestora na materiale, a co najważniejsze największa wytrzymałość oraz trwałość powierzchni, trzeba tylko inwestorowi wyjaśnić, że w tym przypadku gładź jest zbędna, a zaoszczędzone pieniądze dadzą korzyść i satysfakcję obu stronom). Tak samo sprawdzi się na różnorodnych betonach (całe spektrum zastosowań, przy wszelkich wyprawkach na posadzkach), klejach (np. elewacyjnych) i różnorodnych masach np. na obiektach sportowych (gdzie nie ma warunku stosowania stali nierdzewnej). 

Uchwyt na pacy jest regulowany w dowolnym miejscu na gryfie – tzw. CAM LOCK, dodatkowo taki sposób regulacji umożliwia wykonanie pracy w różnorodnych miejscach, nie zawsze bezpośrednio dostępnych (czyli w różnych sytuacjach). Dodatkową zaletą regulowanego uchwytu jest możliwość ustawienia położenia wg własnych predyspozycji tak aby środek ciężkości pasował do nacisku.

Ostrze jest fazowane na krawędzi, tworzy „gładziutką” powierzchnię, oraz niweluje lub całkowicie zapobiega „pęcherzykowaniu” materiału. Ostrze jest proste na całej długiej krawędzi, natomiast krótsza krawędź, ma delikatną (nieomal niewidoczną) „łódkę”, pomaga to w uzyskaniu gładszego bardziej równomiernego wykończenia bez rys i „batów”. Komfortowy uchwyt gumowy DuraSoft® jest rozwiązaniem z „najwyższej” półki, niweluje odciski oraz wszelkie przyczyny bólu nadgarstka, łokcia i stawów, redukując zmęczenie przy długiej pracy.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.