0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekLizaki przemysłowe staloweBG36 lizak stalowy 910x314mm, niebieska stal
Strona głównaDo betonów posadzekLizaki przemysłowe staloweBG36 lizak stalowy 910x314mm, niebieska stal

BG36 lizak stalowy 910x314mm, niebieska stal

Netto: 706,50 zł
Brutto: 869,00 zł
Kod: 13977
Waga:4.90 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Lizak stalowy obustronnie zaokrąglony wykonany z hartowanej niebieskiej stali sprężynowej. Profil C-owinika biegnący wzdłuż ostrza nadaje odpowiednią elastyczność i umożliwia montaż głowicy obrotowej lub adaptera. Lizak nadaje się do wygładzania praktycznie wszystkich klas betonów. Szerokość 314mm zapewnia bezproblemową pracę na długim wysięgniku (teleskopach). Daje gładkie wykończenie powierzchni. Polecany przy drogach, podjazdach, placach, garażach, parkingach, skateparkach, itp.

Utwardzona niebieska stal sprężynowa jest trudnościeralna, zapewnia długą żywotność narzędzia. Waga jest dość duża , przez co lizak nadaje się również do betonów o niskiej rozpływności. Przy zastosowaniu głowicy obrotowej nie wymaga użycia dużej siły, gdyż przy podłączeniu trzonków (teleskopów) narzędzie pracuje na zasadzie dźwigni.

Wszystkie głowice obrotowe, które posiadamy w sprzedaży pasują do uchwytu lizaka.

W tej ofercie głowicę obrotową oraz trzonki należy dokupić oddzielnie.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.