0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekSzczotki do betonuBFB54 szczotka 1372mm (54") polipropylenowe włosie
Strona głównaDo betonów posadzekSzczotki do betonuBFB54 szczotka 1372mm (54") polipropylenowe włosie

BFB54 szczotka 1372mm (54") polipropylenowe włosie

Netto: 600,81 zł
Brutto: 739,00 zł
Kod: 14017
Waga:1.65 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

BFB54 szczotka do zacierania (teksturowania) świeżego betonu. Długość 1372mm (54") (oferta dotyczy samej szczotki). Gęste włosie polipropylenowe o długości 80mm. Ramka montażowa wykonana z aluminium. Budowa umożliwia zastosowanie różnych wariantów połączeń adapterów w zależności od wymagań, np. adaptery z regulowanym kątem pochyłu szczotki (regulacja może być dokonywana w trakcie pracy szczotki), adaptery proste - zadany (dowolny) kąt jest ustawiany podczas montażu adaptera, bezpośrednie podłączenie do kija z uchwytem widełkowym 10NC (zasięg kija ok. 2m). Szczotka idealnie nadaje się do wykończeń antypoślizgowych bądź teksturowania nowo wykańczanych powierzchni betonowych. Ważne: teksturowanie lub tworzenienie powierzchni antypoślizgowej jest możliwe przed utwardzeniem betonu. Włosie tworzy znakomitą powierzchnię, idealnie się układa w zależności od zastosowanego adaptera. Włos nie jest gubiony na betonie, szczotka jest trwała i zapewnia długi czas użytkowania. Przed użyciem, szczotkę należy zmoczyć wodą aby zmniejszyć przywieranie zaprawy do włosia. Szczotka powinna pracować pod kątem do fakturowanej powierzchni (prostopadłe ustawienie spowoduje wyoblanie ziarna). Kąt ustawienia szczotki wpływa na rodzaj faktury. Przy zastosowaniu trzonków, zasięg szczotki może być bardzo duży, nawet do ok. 20m (przy tak dużym dystansie najlepiej zastosować trzonki oktagonalne - znacznie zmniejszają zwis).

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.