0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieWózki do ciężkich ładunkówBC3697 wózek brukarski, do ciężkich ładunków, max. 400kg
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieWózki do ciężkich ładunkówBC3697 wózek brukarski, do ciężkich ładunków, max. 400kg

BC3697 wózek brukarski, do ciężkich ładunków, max. 400kg

Netto: 2 310,22 zł
Brutto: 2 841,57 zł

Kod: 13697
Waga:40.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Wózek brukarski Marshalltown, do ciężkich ładunków - maksymalnie 400 kg. Dzięki dużej ładowności jest przeznaczony do cegieł, bloków itp. ładunków, stał się najbardziej niezawodnym i łatwym sposobem przenoszenia ciężkich ładunków wokół miejsca pracy. Wózek ma odpowiedni wzór otworów pozwalających na właściwe umocowanie bolców kłów blokujących, aby idealnie dopasować kotwienie przy przewozie, co pozwala na ogromną stabilność i zabezpieczenie podczas pracy na nierównym terenie, bez obawy spadku lub zsunięcia się przewożonego ładunku. Standardowo wózek wyposażony jest w 13 calowe opony pneumatyczne i jeden zestaw kłów (zębów) kotwiących do bloków lub cegieł. Dłuższe kły (zęby) są sprzedawane oddzielnie, pozwalają na bezpieczne przewożenie znacznie szerszych lub podwójnych ładunków. Pamiętaj aby zawsze zachować szczególną ostrożność zgodnie z zasadami BHP, podczas pracy z ciężkimi ładunkami, oraz aby nie przekraczać dopuszczalnych wartości. Koszt wysyłki dla tego produktu jest ustalany indywidualnie.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.


Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.