0,00 zł
Strona głównaRakle (ściągaczki)AKD22 rakla gumowa - pióro 559mm, regulacja skoku, uchwyt DuraSoft z gwintem ACME 3/4"
Strona głównaRakle (ściągaczki)AKD22 rakla gumowa - pióro 559mm, regulacja skoku, uchwyt DuraSoft z gwintem ACME 3/4"

AKD22 rakla gumowa - pióro 559mm, regulacja skoku, uchwyt DuraSoft z gwintem ACME 3/4"

Netto: 133,86 zł
Brutto: 164,65 zł
Kod: 14478
Waga:0.42 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Gumowe rakle z serii AKD, służą do ściągania płynnych materiałów budowlanych np. świeżo nałożonej gładzi natryskowej (umożliwia wygładzenie i usunięcie wszelkich zgrubień), warstw podkładowych, żywic, lekkich wylewek i mas samopoziomujących, mas epoksydowych, polimerowych, hydroizolacyjnych, uszczelniających oraz do klejów o konsystencji od rzadkiej do średnio gęstej, itp. Osiągniesz efekt gładkiej lub bardzo gładkiej faktury, w zależności od rodzaju nakładanego materiału oraz podłoża.  Przygotujesz podłoże do dalszej obróbki, np. pod malowanie lub efekt obróbki finiszowej, np. warstwy epoksydowe, poliuretanowe, różnorodne kombinacje wyprawek dekoracyjnych, ściennych i podłogowych. Ma również idealne zastosowanie do napraw i maskowania uszkodzeń, ubytków, rys itp. na różnorodnych powierzchniach np. tynkach, płytach GK itp. podczas przeprowadzania miejscowej renowacji uszkodzonej powłoki. Rakla wykonana z odpowiedniej gumy, dobranej pod względem grubości i elastyczności. Najwyższa jakość materiałów zapewnia ogromną odporność na chemikalia oraz żywotność narzędzia. Po zużyciu, w celu minimalizacji kosztów można wymienić samo ostrze. Uchwyt jest regulowany aby umożliwić optymalne ustawienie ostrza do wykonywanej pracy. Uchwyt jest taki sam dla wszystkich rozmiarów ostrza i może być dowolnie zamieniany dla każdej długości pióra.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® Corp. USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.