0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekTrzonki kije adapteryAdapter widełkowy 17-8F - prosty, do szczotek, pac, łat, dylatacji, krawędziowych itp.
Strona głównaDo betonów posadzekTrzonki kije adapteryAdapter widełkowy 17-8F - prosty, do szczotek, pac, łat, dylatacji, krawędziowych itp.

Adapter widełkowy 17-8F - prosty, do szczotek, pac, łat, dylatacji, krawędziowych itp.

Netto: 78,05 zł
Brutto: 96,00 zł
Kod: 14256
Waga:0.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Adapter podstawowy, automatycznie nieregulowany z uchwytem widełkowym. Przeznaczony jest do podłączenia różnych narzędzi np. pac serii Fresno, mini łat magnezowych, stalowych, szczotek do fakturowania świeżego betonu (wraz z adapterem 16516 - sprzedawanym oddzielnie), pac dylatacyjnych, pac do krawędzi itp. Współpracuje z trzonkami 38mm i 44mm. Adapter nie zawiera sprężyny blokującej na zatrzask, ale w większości przypadków standardowo wystarczają sprężyny znajdujące się przy trzonkach. Jeżeli są Ci potrzebne to zamów oddzielnie. Ustawiony kąt pracy narzędzia blokujemy przez dokręcenie nakrętki na "widelcu" kluczem nr 14. Kąt pochylenia narzędzia może być dowolny, natomiast zmiana kąta nie jest automatyczna (trzeba ręcznie odkręcić i przestawić). 

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.