0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieFugownice murarskie89 wózek do fugowania Marshalltown

89 wózek do fugowania Marshalltown

Netto: 75,61 zł
Brutto: 93,00 zł
Kod: 15502
Waga:0.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown wózek do fugowania, jako fugownica murarska ma podwójne zastosowanie: do fugowania (szczególnie) klinkieru (fi główki 9mm), oraz do usuwania starych spoin przy renowacji. Można powiedzieć, że to idealne narzędzie, otrzymujemy praktycznie idealnie równą fugę na spoinie. Zastosowanie do klinkieru jest szczególnie polecane. Technika polega na ustawieniu głębokości utwardzonej końcówki i przeciągnięciu wózkiem po spoinie w celu wyrównania, a następnie oczyszczeniu zmiotką pozostałości (nadmiaru). Wykonane spoiny są idealnie równe i estetyczne. Mocny aluminiowy korpus wózka na dużych kółkach - 44mm - z dopasowanym uchwytem zapewnia równe i pewne prowadzenie. Koniec wózka może pracować jako fugownica płaska - rozmiar 10mm.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.