0,00 zł
Strona głównaPace zacieraczki6747 130x285mm, paca wykończeniowa do betonu, gładki spód roboczy, gruba stal
Strona głównaPace zacieraczki6747 130x285mm, paca wykończeniowa do betonu, gładki spód roboczy, gruba stal

6747 130x285mm, paca wykończeniowa do betonu, gładki spód roboczy, gruba stal

Netto: 145,53 zł
Brutto: 179,00 zł
Kod: 16747
Waga:0.86 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown paca ręczna, sztywna zacieraczka wykonana ze stali nierdzewnej, ostrze o bardzo…., bardzo długiej żywotności. Przeznaczona do ręcznego wygładzania betonu, zapewnia idealne wygładzenie, wszystkie, rogi podniesione nie powodują wyoblania ziarna przy zagładzaniu. Spód blachy roboczej jest bardzo gładki, blacha polerowana. Pacą możemy uzyskać idealnie gładką powierzchnię betonu. Doskonała do pracy przy wymagających materiałach np. utwardzaczach kolorowych do betonu, kamiennych dywanach, pressbetonach, betonach architektonicznych, wylewkach, betonach drogowych, towarowych, przemysłowych, specjalnych itp. Doskonale wyważona i pomimo grubego ostrza roboczego - 2mm, jest lekka i perfekcyjna w pracy. Komfortowy uchwyt DuraSoft® dodatkowo podnosi walory użytkowe, zmniejsza zmęczenie, idealnie leży w dłoni, zapobiega powstawaniu odcisków, zwyrodnień stawów, łokcia, barku itd., ponadto ma ogromną trwałość, bardzo łatwo jest utrzymać narzędzie w czystości, w przypadku gdy jest mocno zaschnięty materiał (beton), wystarczy spryskać oliwką w sprayu lub płynie odstawić na noc, rano wytrzeć i narzędzie jest czyste i miłe w dotyku.

Ostrzeżenia prawne: 
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.