0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskiePozostałe murarskie634 76m sznurek murarski plecionka nylonowa #18 nitek
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskiePozostałe murarskie634 76m sznurek murarski plecionka nylonowa #18 nitek

634 76m sznurek murarski plecionka nylonowa #18 nitek

Netto: 41,41 zł
Brutto: 50,93 zł
Kod: 16584
Waga:0.16 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Profesjonalny sznurek murarski typu plecionka nylonowa o wysokiej gęstości - 18 nitek nylonowych. Użyj sznurka murarskiego Marshalltown, aby stworzyć proste linie prowadzące, dla uzyskania najlepszego poziomu wykończenia wszystkich cegieł, bloków i kamieni. Oplot nylonowy jest odporny na ekstremalną wilgotność i suchość. Czynniki takie jak woda, olej zaprawa czy pleśń nie mają wpływu na nylonową plecionkę. Wersja Bonded wykonana jest jako lina łączna, czyli każda nitka odpowiada całkowitej długości na szpuli - np. 152m, 76m, przez co uzyskuje się największą trwałość (nitki nie są łączone (skręcane lub plecione) na krótkich odcinkach jak w typowych sznurkach). Kolor - pomarańczowy. Długość liny nawiniętej na kołowrotku 76m.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.