0,00 zł
Strona głównaZestawy magnezowe48PRO plus - 1220x203mm zestaw magnezowy do wygładzania betonu (listwa, pływak, łata, paca)
Strona głównaZestawy magnezowe48PRO plus - 1220x203mm zestaw magnezowy do wygładzania betonu (listwa, pływak, łata, paca)

48PRO plus - 1220x203mm zestaw magnezowy do wygładzania betonu (listwa, pływak, łata, paca)

Netto: 2 275,61 zł
Brutto: 2 799,00 zł
Kod: 48PROplus
Waga:12.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

48PRO plus profesjonalny zestaw magnezowy do wygładzania betonu.
Lizak wykonany jest z ekstrudowanego magnezu. Ekstrudowanie polega na obróbce mechanicznej a następnie termoplastycznym wytłaczaniu pod bardzo wysokim ciśnieniem. Technologia umożliwia uzyskanie odpowiedniej struktury materiału poprawiającej właściwości i wytrzymałość co wpływa na długą żywotność narzędzia. Lizaki magnezowe Marshalltown® mają odpowiednio profilowane ostrza i umożliwiają uzyskanie najbardziej równomiernego i gładkiego wygładzenia na betonie. Zaokrąglone końce minimalizują ślady pociągnięć lizaka po betonie. Trzonki oktagonalne zapewniają znaczne zwiększenie sztywności - minimalne ugięcie na większych odległościach – znacznie mniejsze niż w przypadku stosowania trzonków okrągłych. W wielu przypadkach na bardzo dużych odległościach jedynie trzonki oktagonalne umożliwiają pracę. Ponadto oktagonalny profil poprawia chwyt przy mokrych lub spoconych dłoniach co najmniej o 25%. Głowica obrotowa pracuje na zasadzie dźwigni, przez co praca wymaga użycia niewielkiej siły podczas obracania ostrza. Zestawy i lizaki Marshalltown® idealnie współpracują z różnymi adapterami np. AB413, który umożliwia jednoczesną pracę lizaka ze szczotką do fakturowania świeżego betonu, co zwiększa szybkość pracy i ogranicza koszty.
Zestawy i lizaki Marshalltown® mają wszechstronne zastosowanie w wielu pracach budowlanych np. wygładzanie wszelkiego rodzaju wylewek betonowych, płyt fundamentowych, drogowe, chodnikowych, podjazdy, zatoki, mosty, lotniska, jastrychy, itd., itd.
Skład zestawu:
B48 48”x8” - 1220mm x 203mm – ekstrudowany i malowany lizak magnezowy
RL6 lub BF9 – w zależności od wersji - głowica obrotowa
OCTO72- trzonki oktagonalne 1.82m - 4 szt.
Walizka TOTE Marshalltown®
Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.