0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekTrzonki kije adaptery4826, obrotowy mini adapter do pac z rączką na gryfie (gumową, PCV, drewnianą)
Strona głównaDo betonów posadzekTrzonki kije adaptery4826, obrotowy mini adapter do pac z rączką na gryfie (gumową, PCV, drewnianą)

4826, obrotowy mini adapter do pac z rączką na gryfie (gumową, PCV, drewnianą)

Netto: 72,36 zł
Brutto: 89,00 zł
Kod: 14826
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Adapter 4826 obrotowy mini rozszerzający funkcjonalność pac do betonu, zacieraczek, pac basenowych, niektórych pac Fresno itp. montowany jest po zdjęciu uchwytu ręcznego drewnianego lub gumowego. Adapter umożliwia montaż kija zwiększającego zasięg. Adapter polecany jest dla wykonawców pracujących przy posadzkach, wylewkach betonowych itp.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.