0,00 zł
Strona głównaSzpachle, sztablatura4514D BS 356x79 szpachla do sztablatury z niebieskiej stali, DuraSoft
Strona głównaSzpachle, sztablatura4514D BS 356x79 szpachla do sztablatury z niebieskiej stali, DuraSoft

4514D BS 356x79 szpachla do sztablatury z niebieskiej stali, DuraSoft

Netto: 74,15 zł
Brutto: 91,20 zł
Kod: 14361
Waga:0.27 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szpachla do sztablatury wykonana z sprężystej hartowanej niebieskiej stali (jest mniej odporna na korozję - większa zawartość C, za to bardziej sztywna od jasnej stali, czasami przy niektórych pracach jest wymagana większa sztywność ostrza, to wtedy wybieramy niebieską stal). Ostrze osadzone w profilu z utwardzonego aluminium. Trapezowy kształt (zwężanie od ostrza do uchwytu) daje możliwość lepszego, szybszego i łatwiejszego poruszania się we wnękach, kątach, trudno dostępnych miejscach itp. Uchwyt DuraSoft® II o wąskim profilu przesuwa dłoń do „przodu” aby poprawić kontrolę prowadzenia ostrza. Ergonomicznie zaprojektowany kształt zapewnia wyważenie i komfort pracy, przez co redukuje w znacznym stopniu zmęczenie, ogranicza urazy stawów nadgarstka, łokcia, barku, pleców, powstawanie odcisków etc. Narzędzie jest jednym z najlżejszych dostępnych na rynku.

dane techniczne:
Rozmiar 356x76mm

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.