0,00 zł
Strona głównaSzpachle, sztablatura4512SD 305x76mm szpachla do sztablatury z jasnej stali nierdzewnej
Strona głównaSzpachle, sztablatura4512SD 305x76mm szpachla do sztablatury z jasnej stali nierdzewnej

4512SD 305x76mm szpachla do sztablatury z jasnej stali nierdzewnej

Netto: 76,08 zł
Brutto: 93,58 zł
Kod: 14598
Waga:0.26 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szpachla do sztablatury wykonana z sprężystej hartowanej jasnej stali nierdzewnej. Ostrze osadzone w profilu z utwardzonego aluminium. Trapezowy kształt (zwężanie od ostrza do uchwytu) daje możliwość lepszego, szybszego i łatwiejszego poruszania się we wnękach, kątach, trudno dostępnych miejscach itp. Uchwyt DuraSoft® II o wąskim profilu przesuwa dłoń do „przodu” aby poprawić kontrolę prowadzenia ostrza. Ergonomicznie zaprojektowany kształt zapewnia wyważenie i komfort pracy, przez co redukuje w znacznym stopniu zmęczenie, ogranicza urazy stawów nadgarstka, łokcia, barku, pleców, powstawanie odcisków etc. Narzędzie jest jednym z najlżejszych dostępnych na rynku.

dane techniczne:
Rozmiar 305x76mm

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.