0,00 zł
Strona głównaPace z laminatu4500RD 356x89mm paca ręczna z laminatu (zacieraczka) do betonu
Strona głównaPace z laminatu4500RD 356x89mm paca ręczna z laminatu (zacieraczka) do betonu

4500RD 356x89mm paca ręczna z laminatu (zacieraczka) do betonu

Netto: 129,27 zł
Brutto: 159,00 zł
Kod: 14295
Waga:0.54 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Ręczne pace Marshalltown z laminatu, tzw. zacieraczki, są wykonane z laminowanej żywicy płóciennej o grubości 10mm, która pozostawia bardzo gładkie wykończenie betonowej powierzchni i nadal pozwala odparować wypływającej wodzie. Paca również doskonale nadaje się do łatwej obróbki kolorowych utwardzaczy na betonie, betonach architektonicznych, kamiennych dywanach, różnorodnych masach w tym często stosowanych na obiektach sportowych, skateparkach itp. Fazowane końce zapewniają wykończenie bez rys i śladów pociągnięć pacy. Komfortowy uchwyt DuraSoft®, zapewnia maksymalną ergonomię, minimalizując zmęczenie przy długotrwałej pracy, oraz pozwala na łatwe utrzymanie narzędzia w czystości.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.