0,00 zł
Strona głównaPace do krawędzi4013 plus 17-8F, paca do krawędzi betonowych z uchwytem widełkowym
Strona głównaPace do krawędzi4013 plus 17-8F, paca do krawędzi betonowych z uchwytem widełkowym

4013 plus 17-8F, paca do krawędzi betonowych z uchwytem widełkowym

Netto: 226,83 zł
Brutto: 279,00 zł
Kod: 14101-14256
Waga:0.61 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do krawędzi wykonana z wysokiej jakości cynku o bardzo długiej żywotności (znacznie trwalsze od wykonanych ze stali). Podniesione czoło i koniec pacy, zapewniają szybką pracę w obu kierunkach, bez wyobleń ziarna. Dołączony adapter widełkowy, umożliwia podłączenie trzonka aluminiowego (kija teleskopowego) do szybkiego wykonania betonowych obrzeży na bardzo dużych powierzchniach. Obróbka betonowych obrzeży, zabezpiecza przed odpryskami, kruszeniem i uszkodzeniami krawędzi. Obróbka krawędzi oprócz wcześniej wymienionych zalet, poprawia również estetykę wykonania.

Parametry:
Paca do krawędzi:
długość      - 229mm
szerokość   - 56mm
promień     - R=6.3mm
warga        - L=16mm

Adapter widełkowy:
długość      - 203mm
pasuje do trzonków o średnicy fi 35mm i fi 44mm

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.