0,00 zł
Strona głównaPace do krawędzi3632 paca do krawędzi 254x152mm R-13mm, L-16mm, adapter na gwint
Strona głównaPace do krawędzi3632 paca do krawędzi 254x152mm R-13mm, L-16mm, adapter na gwint

3632 paca do krawędzi 254x152mm R-13mm, L-16mm, adapter na gwint

Netto: 226,83 zł
Brutto: 279,00 zł
Kod: 13632
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do krawędzi (obrzynarka) Marshalltown® wyposażona jest w adapter z montażem na gwint. Bezpośrednio do tej wersji gwintu pasują kije – EDI: 11169 Fiberglass długość 1.82m, Ø38mm oraz kij aluminiowy – EDI: 14804 długość 1.82m, Ø44mm. Obrzynarka przeznaczona jest do stosowania z kijem na gwint. Regulowany kąt pochylenia adaptera zapewnia maksymalną ergonomię pracy i redukuje zmęczenie. Możesz chodzić za lub ciągnąć obrzynarkę pod dowolnym kątem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego typu projektu, a szczególnie polecane dla zawodowców na co dzień zajmujących się obróbką powierzchni betonowych. Obróbka obrzynarką nie nastręcza żadnych trudności, tworzy wysokiej jakości krawędzie i przyśpiesza wielokrotnie pracę (beton nie zdąży się utwardzić). W odróżnieniu od standardowej obrzynarki, ten model jest wyposażony w adapter combo, który nie tylko blokuje uchwyt pod wybranym kątem, ale również możesz go regulować w lewo lub prawo, dzięki czemu nie trzeba pochylać się nad płytą lub masz łatwy dostęp do miejsc trudnodostępnych. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej i występuje w różnych wymiarach (oraz wariantach mocowania, istnieje możliwość zmiany mocowania, ale trzeba wcześniej to uzgodnić. Rodzaje mocowania mogą różnić się cenowo od podstawowego przedstawionego w ofercie. Dokładna cena zostanie podana po uzgodnieniu jaki ma być dostarczony). Oferta dotyczy wyłącznie obrzynarki do krawędzi. Uchwyty zmiany rodzaju mocowania są sprzedawane i wyceniane oddzielnie.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.