0,00 zł
Strona głównaKielnie Profesjonalne33L9.5 241x111mm, wzór London, Leather, kielnia profesjonalna Marshalltown
Strona głównaKielnie Profesjonalne33L9.5 241x111mm, wzór London, Leather, kielnia profesjonalna Marshalltown

33L9.5 241x111mm, wzór London, Leather, kielnia profesjonalna Marshalltown

Netto: 250,41 zł
Brutto: 308,00 zł
Kod: 10173
Waga:0.45 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Kielnia Marshalltown 33L9.5 wzór London Profesjonalna kielnia kuta z jednego kawałka najwyższej jakości stali narzędziowej,
można ciąć cegłę i bloczki. Rozmiar 241x111mm.
Ostrze stożkowe jest szlifowane i polerowane, idealnie wyważona dla
zmniejszenia zmęczenia. Komfortowy uchwyt skóra - drewno.
Patent # D807,134

Profesjonalna kielnia murarska Marshalltown® jest synonimem jakości narzędzi budowlanych. Wszystkie profesjonalne kielnie są kute z jednego kawałka wysokogatunkowej stali narzędziowej, a następnie poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania wytrzymałości i trwałości (hartowanie i odpuszczanie). Proces produkcji stali jak i proces produkcji narzędzi są utajnione. Ostrze jest szlifowane i polerowane. Obszar uderzania na ostrzu jest wyjątkowo mocny, przez co stosuje się je również do bezpośredniego cięcia cegieł (zwróć uwagę – wyłącznie wersje profesjonalne). Wyważenie kielni i odpowiednie ułożenie uchwytu, zapewnia bezpieczeństwo, komfort pracy oraz zmniejsza zmęczenie. Profesjonalne kielnie Marshalltown® odznaczają się wyjątkową (legendarną) trwałością i żywotnością. 

Kielnie Marshalltown® produkowane są wg. różnych wzorów np. Philadelphia, London i ich modyfikacje, oraz w różnych rozmiarach. Wybierz odpowiedni dla siebie wzór i rozmiar, dla większego komfortu pracy. Chcesz być Profesjonalistą, korzystaj z profesjonalnych narzędzi Marshalltown®, a Twoja droga do sukcesu będzie łatwa do osiągnięcia, to co było wcześniej niemożliwe nagle będzie na „wyciągnięcie” ręki.

Profesjonalne narzędzia Marshalltown®, są projektowane dla zachowania najwyższej możliwej do osiągnięcia ergonomii pracy. Długowieczność narzędzi, bezpieczeństwo i ergonomia, sprawiają, że każdego dnia pracy narzędziami Marshalltown, odczujesz ogromną przewagę i różnicę nad innymi konkurencyjnymi rozwiązaniami, a także zauważysz, że twoje narzędzia Marshalltown są najtańsze na świecie, inni już dawno to sprawdzili i wiedzą od 130 lat, dla przykładu policz, ile tandetnych narzędzi musisz kupić i zużyć w ciągu roku, dwóch, trzech itd., policz ile pieniędzy musisz wydać nie tylko na narzędzia ale i w bardzo szybkim czasie na „doktora” ?, zastanów się przez chwilę, a zrozumienie tego opisu, może w znaczący sposób wpłynąć na Twoje dalsze plany zawodowe, inwestuj w siebie i swój biznes, bądź Profesjonalistą.

Uwagi eksploatacyjne:

Uchwyty (rączki) drewniane/skóra-drewno są bardzo dobrym wyborem dla osób posiadających problemy w przypadku kontaktu z wyrobami gumowymi (tzw. egzema na gumę). Wybór uchwytu drewnianego/skóra-drewno umożliwia pracę bez w/w dolegliwości. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na dbanie o czystość i konserwację uchwytu, aby nie był zawilgocony (np. z nakładanego materiału itp.), ponieważ element drewniany będzie ulegał pęcznieniu - suszeniu i w konsekwencji pęknie, co spowoduje jego szybkie odpadnięcie. Dbanie o czystość i konserwacja leżą, po stronie użytkownika.

 Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
 Link do filmu Marshalltown na YouTube

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.