0,00 zł
Strona głównaKielnie Profesjonalne33 13FG 330x137mm, wzór London, DuraSoft, kielnia profesjonalna Marshalltown
Strona głównaKielnie Profesjonalne33 13FG 330x137mm, wzór London, DuraSoft, kielnia profesjonalna Marshalltown

33 13FG 330x137mm, wzór London, DuraSoft, kielnia profesjonalna Marshalltown

Netto: 250,41 zł
Brutto: 308,00 zł
Kod: 10138
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalna kielnia murarska Marshalltown® jest synonimem jakości narzędzi budowlanych. Wszystkie profesjonalne kielnie są kute z jednego kawałka wysokogatunkowej stali narzędziowej, a następnie poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania wytrzymałości i trwałości (hartowanie i odpuszczanie). Proces produkcji stali jak i proces produkcji narzędzi są utajnione. Ostrze jest szlifowane i polerowane. Obszar uderzania na ostrzu jest wyjątkowo mocny, przez co stosuje się je również do bezpośredniego cięcia cegieł (zwróć uwagę – wyłącznie wersje profesjonalne). Wyważenie kielni i odpowiednie ułożenie uchwytu, zapewnia bezpieczeństwo, komfort pracy oraz zmniejsza zmęczenie. Profesjonalne kielnie Marshalltown® odznaczają się wyjątkową (legendarną) trwałością i żywotnością. 

Kielnie Marshalltown® produkowane są wg. różnych wzorów np. Philadelphia, London i ich modyfikacje, oraz w różnych rozmiarach. Wybierz odpowiedni dla siebie wzór i rozmiar, dla większego komfortu pracy. Chcesz być Profesjonalistą, korzystaj z profesjonalnych narzędzi Marshalltown®, a Twoja droga do sukcesu będzie łatwa do osiągnięcia, to co było wcześniej niemożliwe nagle będzie na „wyciągnięcie” ręki.

Profesjonalne narzędzia Marshalltown®, są projektowane dla zachowania najwyższej możliwej do osiągnięcia ergonomii pracy. Długowieczność narzędzi, bezpieczeństwo i ergonomia, sprawiają, że każdego dnia pracy narzędziami Marshalltown, odczujesz ogromną przewagę i różnicę nad innymi konkurencyjnymi rozwiązaniami, a także zauważysz, że twoje narzędzia Marshalltown są najtańsze na świecie, inni już dawno to sprawdzili i wiedzą od 130 lat, dla przykładu policz, ile tandetnych narzędzi musisz kupić i zużyć w ciągu roku, dwóch, trzech itd., policz ile pieniędzy musisz wydać nie tylko na narzędzia ale i w bardzo szybkim czasie na „doktora” ?, zastanów się przez chwilę, a zrozumienie tego opisu, może w znaczący sposób wpłynąć na Twoje dalsze plany zawodowe, inwestuj w siebie i swój biznes, bądź Profesjonalistą.

 Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
 Link do filmu Marshalltown na YouTube

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.