0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekSzczotki do betonu20502 szczotka 1220mm z włosiem polipropylenowym do fakturowania świeżego betonu
Strona głównaDo betonów posadzekSzczotki do betonu20502 szczotka 1220mm z włosiem polipropylenowym do fakturowania świeżego betonu

20502 szczotka 1220mm z włosiem polipropylenowym do fakturowania świeżego betonu

Netto: 560,16 zł
Brutto: 689,00 zł
Kod: 20502
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Seria szczotek RED Marshalltown do zacierania (teksturowania) świeżego betonu. Długość szczotki 36” lub 48” (910mm lub 122mm) - oferta dotyczy samej szczotki – 1 szt. Gęste włosie polipropylenowe o długości 5” – 130mm. Ramka montażowa wykonana z aluminium wraz z przesuwnymi uchwytami mocującymi różne adaptery regulowane, nieregulowane, natomiast w przypadku COMBO z lizakiem – czyli z adapterem AB4013 – musi być w odpowiedniej wersji - jeżeli chcesz zastosować ten adapter, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt. Uchwyty mocujące adapter umożliwiają również szeregowe łączenie szczotek w celu otrzymania znacznych długości do fakturowania – zastanów się czy takie połączenie będzie odpowiednie dla twojego zadania. Szczotka idealnie nadaje się do wykonania faktur antypoślizgowych bądź teksturowania nowo wykańczanych powierzchni betonowych. Ważne: teksturowanie lub tworzenie powierzchni antypoślizgowej jest możliwe przed utwardzeniem betonu. Włos nie jest gubiony na betonie, szczotka jest trwała i zapewnia długi czas użytkowania. Przed użyciem, szczotkę należy zmoczyć wodą, aby zmniejszyć przywieranie zaprawy do włosia. Włosie na całej długości jest karbowane (coś w rodzaju zygzaka – jest to celowy zabieg dla uzyskania lepszego ułożenia na betonie). Szczotka powinna pracować pod kątem do fakturowanej powierzchni (prostopadłe ustawienie spowoduje wyoblanie ziarna). Kąt ustawienia szczotki wpływa na rodzaj faktury. Przy zastosowaniu trzonków, zasięg szczotki może być bardzo duży, nawet do ok. 20m (przy tak dużym dystansie najlepiej zastosować trzonki oktagonalne - znacznie zmniejszają zwis).

Wybierz odpowiednią długość szczotki dla swojego projektu.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.