0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekTrzonki kije adaptery16-MRL adapter regulowany, kątowy

16-MRL adapter regulowany, kątowy

Netto: 158,27 zł
Brutto: 194,67 zł

Kod: 14253
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.75 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Adapter obrotowy kątowy z uchwytem widełkowym, idealny do podłączenia pac serii Fresno, mini łat magnezowych, szczotek do fakturowania świeżego betonu, pac dylatacyjnych itp. pasuje na trzonki (kije) 1-3/4" (44mm). Skuteczna prosta blokada i zmiana pozycji kąta od 0 do 180 stopni. Trzonek jest blokowany za pomocą zatrzasku sprężynowego (zatrzask sprężynowy (sprężyna) znajduje się przy trzonku), uniemożliwiając jego wysunięcie podczas pracy. Obrót prawo/lewo daje możliwość zablokowania/odblokowania adaptera pod dowolnie ustawionym kątem w zakresie 0-180 stopni.
dane techniczne:

do trzonków 1-3/4" (44mm)
zakres regulacji 0-180 stopni

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.