0,00 zł
Strona głównaPace magnezowe i aluminiowe145DC/edi:28427, 406x79mm paca magnezowa prostokątna, krawędzie zaokrąglone, uchwyt DuraCork, malowa
Strona głównaPace magnezowe i aluminiowe145DC/edi:28427, 406x79mm paca magnezowa prostokątna, krawędzie zaokrąglone, uchwyt DuraCork, malowa

145DC/edi:28427, 406x79mm paca magnezowa prostokątna, krawędzie zaokrąglone, uchwyt DuraCork, malowa

Netto: 149,90 zł
Brutto: 184,37 zł

Kod: 28427
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.58 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

Pace magnezowe firmy Marshalltown® są wytwarzane z tzw. magnezu ekstrudowanego. Dzięki temu są lekkie, twarde i wytrzymałe. Ostrze magnezowe dobrze współpracuje z betonem napowietrzanym. Na każdym rodzaju betonu pace magnezowe dają najbardziej gładkie wykończenie. Najlepsze efekty osiągniesz stosując na powierzchniach płaskich, sztywne ostrze zapewni ci równomierny rozkład wszelkich mas lub betonu nawet przy dużym nacisku na ostrze. Wszystkie krawędzie posiadają odpowiednio fabrycznie ukształtowany profil dla zapewnienia jak najlepszego wykonania. Paca wyposażona jest w nieprzesuwalny uchwyt nowej generacji DuraCork® dla zapewnienia najwyższego komfortu i maksymalnej redukcji zmęczenia. Uchwyt DuraCork® jest to uchwyt gumowy tak jak DuraSoft® lecz ma fakturowaną powierzchnię na wzór faktury korkowej. Zapewnia to dodatkową przyczepność o co najmniej 25% i więcej nawet przy mokrych lub spoconych dłoniach. Uchwyty gumowe umożliwiają łatwe zachowanie czystości narzędzi.

Rozmiar: 406 x 79mm (16” x 3-1/8”)

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.