0,00 zł
Strona głównaPace do krawędzi138SSD 152x102, R=13, L=16mm, paca krawędziowa stalowa
Strona głównaPace do krawędzi138SSD 152x102, R=13, L=16mm, paca krawędziowa stalowa

138SSD 152x102, R=13, L=16mm, paca krawędziowa stalowa

Netto: 96,75 zł
Brutto: 119,00 zł
Kod: 14184
Waga:0.39 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Paca krawędziowa, wykonana z wysokogatunkowej nierdzewnej stali narzędziowej, przeznaczona do tworzenia odpowiednio zaokrąglonej krawędzi na powierzchniach betonowych, aby zapobiec jej odpryskiwaniu, kruszeniu tip., np. płyty betonowe, murki, schody, podjazdy, drogi, skateparki, chodniki, tarasy, balkony itd., oba końce (czoło i tył pacy) są podniesione, w celu minimalizacji wyrywania ziarna na mokrym betonie, bezproblemowa  praca narzędzia w obu kierunkach. Komfortowy i trwały uchwyt DuraSoft® zmniejsza zmęczenie, daje dobrą przyczepność od ręki podczas pracy, ułatwia czyszczenie. 

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.