0,00 zł
Strona głównaPozostałe dodatkiUniwersalna miotła UB371 Utility Broom - szczotka
Strona głównaPozostałe dodatkiUniwersalna miotła UB371 Utility Broom - szczotka

Uniwersalna miotła UB371 Utility Broom - szczotka

Netto: 77,04 zł
Brutto: 94,76 zł

Kod: 10372
Wysyłka:48 godzin
Waga:1.14 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szczotka idealna do wszelkich prac porządkowych na placach budowy, warsztatach, chodnikach osiedlowych, miejskich, oraz do fakturowania świeżego betonu, szczególnie w trudnodostępnych miejscach i na mniejszych powierzchniach, przy fakturowaniu świeżego betonu, można w pomysłowy sposób nadać fakturze różne wzory, tworząc niepowtarzalny wzór, podkreślający nietypowy charakter wykończenia. Szczotka doskonale sprawdza się podczas zamiatania zarówno gładkich jak i chropowatych powierzchni. Wykonana z bardzo odpornych włókien kukurydzy. 4-krotnie zszyta i dodatkowo wzmocniona opaską z drutu. W komplecie mocno zamocowany, trwały kij drewniany.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.