0,00 zł
Strona głównaKoszt dostawy
Strona głównaKoszt dostawy

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Przesyłka kurierska
DPD - przedpłata - na konto:
waga do 30kg z opakowaniem (długość max. 175cm)

17,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu**

Przesyłka kurierska
DPD - pobranie przez kuriera
waga do 30kg z opakowaniem
(długość max. 175cm)

23,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu**

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem

6 zł

Przelewem

0 zł

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

Wartość dopłaty za każdą sztukę produktu lub
przesyłki paletowe

wycena indywidualna

Od 21 do 210 zł

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep Marshalltown nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej (o ile spedytor tel. do kuriera podaje). Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

WAŻNE:
Sprawdzaj paczkę przy kurierze. W przypadku uszkodzenia paczki należy sporządzić protokół, jest on podstawą reklamacji i podstawą na odzyskanie pieniędzy. Każda paczka jest ubezpieczona. Patrz w regulaminie. Wszelke zwroty muszą być wcześniej uzgodnione e-mailem lub telefonicznie, w innym przypadku nie zostaną przyjęte.


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.