Marshalltown Profesjonalne Narzędzia

0,00 zł
Strona głównaKielnie ProfesjonalneKielnia Profesjonalna 33 13FG 330x137mm, wzór London

Kielnia Profesjonalna 33 13FG 330x137mm, wzór London

Netto: 211,38 zł
Brutto: 260,00 zł

Kod: 10138
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalna kielnia murarska Marshalltown® jest synonimem jakości narzędzi budowlanych. Wszystkie profesjonalne kielnie są kute z jednego kawałka wysokogatunkowej stali narzędziowej, a następnie poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania wytrzymałości i trwałości (hartowanie i odpuszczanie). Proces produkcji stali jak i proces produkcji narzędzi są utajnione. Ostrze jest szlifowane i polerowane. Obszar uderzania na ostrzu jest wyjątkowo mocny, przez co stosuje się również do bezpośredniego cięcia cegieł (zwróć uwagę - tylko wersje profesjonalne). Wyważenie kielni i odpowiednie ułożenie uchwytu, zapewnia bezpieczeństwo, komfort pracy oraz zmniejsza zmęczenie. Profesjonalne kielnie Marshalltown® odznaczają się wyjątkową (legendarną) trwałością i żywotnością. 

Kielnie Marshalltown® produkowane są wg. różnych wzorów np. Philadelphia, London i ich modyfikacje, oraz różnych rozmiarach. Wybierz odpowiedni dla siebie wzór i rozmiar, dla większego komfortu pracy. Chcesz być Profesjonalistą, korzystaj z profesjonalnych narzędzi Marshalltown®, a Twoja droga do sukcesu będzie łatwa do osiągnięcia, to co było wcześniej niemożliwe nagle będzie na „wyciągnięcie” ręki.

Profesjonalne narzędzia Marshalltown®, są projektowane dla zachowania najwyższej możliwej do osiągnięcia ergonomii pracy. Długowieczność narzędzi, bezpieczeństwo i ergonomia, sprawiają, że inwestujesz w Siebie, a z czasem dostrzeżesz, że twoje narzędzia Marshalltown są najtańsze na świecie, inni już to wiedzą od ponad 135 lat. Policz, ile tandetnych narzędzi musisz kupić w ciągu roku, dwóch, trzech itd., policz ile pieniędzy musisz wydać?, zastanów się przez chwilę, a zrozumienie tego opisu, może w znaczący sposób wpłynąć na dalsze Twoje postępowanie, bądź Profesjonalistą.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
 Link do filmu Marshalltown na YouTube
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.