Marshalltown Profesjonalne Narzędzia

0,00 zł
Strona głównaKielnie Profesjonalne19L9.5 241x121mm, wzór Philadelphia, Learther, kielnia profesjonalna Marshalltown

19L9.5 241x121mm, wzór Philadelphia, Learther, kielnia profesjonalna Marshalltown

Netto: 211,38 zł
Brutto: 260,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 10731
Wysyłka: 48 godzin
Waga:0.45 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Marshalltown 19L9.5 wzór Philadelphia Profesjonalna kuta z jednego kawałka najwyższej jakości stali narzędziowej,
można ciąć cegłę i bloczki. Rozmiar 241x121mm.
Ostrze stożkowe jest szlifowane i polerowane, idealnie wyważona dla
zmniejszenia zmęczenia. Komfortowy uchwyt skóra - drewno.
Patent # D807,134

Profesjonalna kielnia murarska Marshalltown® jest synonimem jakości narzędzi budowlanych. Wszystkie profesjonalne kielnie są kute z jednego kawałka wysokogatunkowej stali narzędziowej, a następnie poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania wytrzymałości i trwałości (hartowanie i odpuszczanie). Proces produkcji stali jak i proces produkcji narzędzi są utajnione. Ostrze jest szlifowane i polerowane. Obszar uderzania na ostrzu jest wyjątkowo mocny, przez co stosuje się je również do bezpośredniego cięcia cegieł (zwróć uwagę – wyłącznie wersje profesjonalne). Wyważenie kielni i odpowiednie ułożenie uchwytu, zapewnia bezpieczeństwo, komfort pracy oraz zmniejsza zmęczenie. Profesjonalne kielnie Marshalltown® odznaczają się wyjątkową (legendarną) trwałością i żywotnością. 

Kielnie Marshalltown® produkowane są wg. różnych wzorów np. Philadelphia, London i ich modyfikacje, oraz w różnych rozmiarach. Wybierz odpowiedni dla siebie wzór i rozmiar, dla większego komfortu pracy. Chcesz być Profesjonalistą, korzystaj z profesjonalnych narzędzi Marshalltown®, a Twoja droga do sukcesu będzie łatwa do osiągnięcia, to co było wcześniej niemożliwe nagle będzie na „wyciągnięcie” ręki.

Profesjonalne narzędzia Marshalltown®, są projektowane dla zachowania najwyższej możliwej do osiągnięcia ergonomii pracy. Długowieczność narzędzi, bezpieczeństwo i ergonomia, sprawiają, że każdego dnia pracy narzędziami Marshalltown, odczujesz ogromną przewagę i różnicę nad innymi konkurencyjnymi rozwiązaniami, a także zauważysz, że twoje narzędzia Marshalltown są najtańsze na świecie, inni już dawno to sprawdzili i wiedzą od 130 lat, dla przykładu policz, ile tandetnych narzędzi musisz kupić i zużyć w ciągu roku, dwóch, trzech itd., policz ile pieniędzy musisz wydać nie tylko na narzędzia ale i w bardzo szybkim czasie na „doktora” ?, zastanów się przez chwilę, a zrozumienie tego opisu, może w znaczący sposób wpłynąć na Twoje dalsze plany zawodowe, inwestuj w siebie i swój biznes, bądź Profesjonalistą.

 Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
 Link do filmu Marshalltown na YouTube


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.