Kielnia 10" 3310FG London

Netto: 195,12 zł
Brutto: 240,00 zł

Kod: 10121
Produkt niedostępny
Waga:0.53 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Profesjonalna kielnia murarska Marshalltown® jest synonimem jakości narzędzi budowlanych. Wszystkie profesjonalne kielnie są kute z jednego kawałka stali wysokowęglowej (karbonowej), a następnie poddawane obróbce cieplnej w celu uzyskania wytrzymałosci i trwałości (hartowanie i odpuszczanie). Proces produkcji stali jak i proces produkcji narzędzi są utajnione. Ostrze jest szlifowane i polerowane. Obszar uderzenia na ostrzu jest wyjątkowo mocny, przez co stosuje się również do bezpośredniego cięcia cegieł (zwróć uwagę - tylko wersje profesjonalne). Wyważenie kielni oraz odpowiednie ułożenie uchwytu zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy oraz zmniejsza zmęczenie. Profesjonalne kielnie Marshalltown® odznaczają się wyjątkową trwałością i żywotnością.

Kielnie Marshalltown® mają różne wzory np. Philadelphia, London itd., oraz rozmiar, wybierz odpowiedni dla siebie wzór oraz rozmiar.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.