0,00 zł
Strona głównaPistolety natryskoweHG692 SprayMate pistolet natryskowy karuzela, pneumatyczny
Strona głównaPistolety natryskoweHG692 SprayMate pistolet natryskowy karuzela, pneumatyczny

HG692 SprayMate pistolet natryskowy karuzela, pneumatyczny

Netto: 471,86 zł
Brutto: 580,39 zł

Kod: 14582
Wysyłka:48 godzin
Waga:1.91 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Pistolet natryskowy pneumatyczny (powietrzny) z obrotową zmianą średnicy dyszy (karuzela) ze zbiornikiem. Trwały plastikowy zbiornik z uchwytem. Korpus pistoletu wykonany z materiału termoplastycznego, bardzo odpornego. Szybka zmiana 9 dysz przez obrót koła, umożliwia idealne dobranie parametrów natrysku w zależności od uziarnienia materiału, np. struktury elewacyjne, kleje, masy szpachlarskie itd. Pokrętła radełkowe pozwalają wyregulować płytkę uszczelniającą bez użycia kluczy. Pistolet wyposażony jest w poręczny zawór regulacji powietrza, który umożliwia sterowanie przepływem w piststolecie zamiast na pompie. Wszystkie metalowe części wewnętrzne mają wyjątkową jakość. Pokrywa zbiornika zabezpiecza przed wyciekiem materiału i spowalnia proces schnięcia / twardnięcia gdy nie jest używany. Pokrywa może być umieszczona w orientacji przedniej lub tylniej co pozwala na natryskiwanie sufitów lub podłóg. Pojemność zbiornika wynosi ok. 7.57 litra. Pistolet ze zbiornikiem stanowi jedno z najlepszych rozwiązań do nakładania klejów i struktury elewacyjnej. 

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.