0,00 zł
Strona głównaGilotyna do paneli i desekGilotyna podłogowa do paneli i desek podłogowych Marshalltown FS13 - szerokość cięcia do 33cm

Gilotyna podłogowa do paneli i desek podłogowych Marshalltown FS13 - szerokość cięcia do 33cm

Netto: 1 130,35 zł
Brutto: 1 390,33 zł

Kod: 28847
Waga:9.25 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Profesjonalna gilotyna Marshalltown®, tnie materiały podłogowe o twardości Janka do 1300, np. panele, deski, laminaty, i inne materiały podłogowe o grubości do 25mm (1”). Wyposażona jest w ruchomy ogranicznik do cięcia pod kątem 45 i 90 stopni. Gilotyna umożliwia łatwe, ciche,dokładne i szybkie cięcia bez martwienia się o kurz czy hałas (wbudowany liniał w cm i calach). Nóż w gilotynie jest wymienny, można zarówno wymieniać jak i ostrzyć. Bardzo duża żywotność i bezawaryna praca gilotyny.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.