Marshalltown Profesjonalne Narzędzia

0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekTrzonki kije adaptery17-13F Adapter widełkowy prosty

17-13F Adapter widełkowy prosty

Netto: 64,23 zł
Brutto: 79,00 zł

Kod: 14257
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.58 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Adapter widełkowy prosty (podstawowy) do podłączenia różnych narzędzi np. pac serii Fresno, mini łat magnezowych, szczotek do fakturowania świeżego betonu, pac dylatacyjnych, pac do krawędzi itp. na trzonki 1-3/4" (44mm). Adapter nie zawiera sprężyn blokujących (zatrzask sprężynowy), ale w większości przypdaków standardowo wystarczają sprężyny znajdujące się przy trzonkach. Jeżli są Ci potrzebne to zamów oddzielnie. Ustawiony kąt pracy narzędzia blokujemy przez dokręcenie nakrętki na "widelcu" kluczem nr 14.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.